Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega. Analüütika kogumiseks kasutame Google Analytics tarkvara.

Salvesta Lisainfo
light Pakett Bg light Pakett Leaf
Pakett

Hele

Vaata Finish Arrow Right
dark Pakett Bg
Pakett

Tume

Vaata Finish Arrow Right
noobel Pakett Bg noobel Pakett Leaf
Pakett

Noobel

Vaata Finish Arrow Right
Lisatasu eest
urban Pakett Bg urban Pakett Leaf
Vali

köögimööbel

Köök on Sinu kodu süda!

Reterra pakub koduostjatele isikupäraseid ja kvaliteetseid köögilahendusi, et uue kodu kättesaamisel koheselt kasutusvalmis kööki nautida. Kolmest erilahendusest aitame leida sobiva köögi just Sinu vajadusi ning soove silmas pidades. Köögi maksumust ei pea korraga välja käima, sest saad selle mugavalt lisada oma kodulaenu sisse.

Vaata Finish Arrow Right
Finish Button Leaf

Reterra koduostjatele head pakkumised oma ala tegijatelt

Kõik vajaliku kodu sisustamiseks leiad meie heade koostööpartnerite juurest. Reterra klientidele kehtivad eripakkumised.

Hektor Light on aastast 1994 valgustitega tegelev firma. Vilunud nõustajad oskavad soovitada isikupärased, erineva stiiliga valgusteid. Esindussalongid Tallinnas ja Tartus.

www.hektor.ee

-20%

Sofaservice on Eesti pehmemööblit valmistav ettevõte, mis keskendub kliendi soovide täitmisele. Meie eesmärk on luua mööblit, mis on mugav, ilus, praktiline nong valmistatud kõrgkvaliteetsetest materjalidest. Külasta ka showroomi Tabasalu Keskuses, Kallaste tn 7

www.sofaservice.ee

-20%

Ardrai peamiseks tegevusalaks on köögimööbli valmistamine, samuti on meilt võimalik tellida ka erinevaid garderoobilahendusi ja vannitoamööblit. Raemõisa klientidele pakub Ardrai -20% soodustust, et saaksid enda kodu sisustada kvaliteetse eritellimusmööbliga.

www.ardrai.ee

-20%

Sisusta kodu kvaliteetse disainmööbliga. Furgneris kehtib Raemõisa klientidele -15% soodustus Rowico disainmööblile ja Furgneri diivanitele. Leia ilus mööbel e-poest või külasta salongi aadressil Sakala 7

www.furgner.ee

-15%

Kui soovite ideid ja abi kodu-ja kontoriakende kujundamise osas, tulge Kardinal Kardinasalongi aadressil Maakri 19/2. Kogenud disainerid pakuvad koduse tekstiilikujunduse terviklahendusi. Alustades mõõtmise ja kavanditega ning lõpetades paigaldusega.

www.kardinal.ee

-10%

Uneleja kingipood pakub lastele ja nende vanematele Uneleja brändi alt põhjamaise disainiga voodipesu, mängides seejuures piltide, kujundite ja värvidega, et muuta perekondade magamistoad harmooniliseks.
Ettevõtte loomingulised disainerid on Kristel Laurits Taanist, Irina Ylänne Soomest ja Lumimari Eestist.

uneleja.ee

-15%

Oled otsimas erilisi tooteid, mis muudavad su igapäevaelu erilisemaks? Tere tulemast Ruuby poodi, kus leiad kõike alates sisutusest kuni gurmee toodeteni välja – kõik ühes kohas! Tule Ruubysse külla ja sukeldu unikaalsete toodete maailma, mis väljendavad sinu stiili ja elustiili täpselt nii, nagu sa soovid. Meie tooted on hoolikalt valitud, et tuua sinu ellu rohkem ilu, rõõmu ja mugavust. Kõigile Reterra klientidele kingime -15% soodustuse Ruuby elustiilipoes.

ruuby.ee

-15%